Biz Kimiz?

Alfam Alfa Romeo yedek parça şirketi kurucusu Ahmet Özcan 1984 yılında Alfa Romeo araçları ile tanışmış olup, 1999 yılına kadar gerek yetkili gerek özel servislerde usta başı olarak çalışmıştır.

 Alfa Romeo araçları üzerinde engin tecrübesini yurt içi ve yurt dışında aldığı eğitimlerle de pekiştirmiştir.

1990'lı yıllarda Türkiye'deki Alfa Romeo araçlarının yedek parça sıkıntılarının çoğalması üzerine 1999 yılında servis işini bırakıp Alfa Romeo yedek parça üzerine çalışmaya başlayıp Alfam Otomotiv'in temelleri atılmıştır.

Uzun yıllardır arka planda kalmaya çalışan ve daha çok özel servislerle çalışan firmamız, artık yeni bir karar ile direkt olarak araç sahipleri ile iletişime geçmeye ve birebir parça satışına da başlamıştır.
Stratejimiz

*Alfam Otomotiv olarak Türkiye genelinde Alfa Romeo yedek parça pazarının büyük bir bölümünü elimizde tutmaktayız. Bunun nedeni, bizlerin başlangıçta kendimizi içinde bulunduğumuz bu sektörde büyüyerek bugünlere gelebilmiş olmamızın yanında yine bu sektörde yapabildiklerimizle bir çekim merkezi oluşturmamızın etkisi büyüktür.

*Yaptığımız işte müşteri memnuniyetini esas alarak,etik değerlere sahip çıkarak alanımızda lider olup ve başarılarımızı sürekli kılmak istiyoruz.

*Alfam Otomotiv'e ait oldukça geniş bir yedek parça stoğumuz bulunmaktadır. Stoğumuzda bulunan parçalarımızı siz değerli Alfa Romeo sahipleriyle mantıklı ve uygun fiyat mantalitesiyle buluşturmak hedefimizdir. Özellikle bu konuya özen göstermeye çalışıyoruz.

Daima mükemmellik, daima kalite ve daima memnun müşteri... Alfam Otomotiv